Individuální a Skupinové tréninky

Individuální a skupinové tréninky

Při běžném tréninku není v silách trenéra, aby se vždy věnoval každému hráči individuálně. A přitom právě individuální a detailní přístup ke každému hráči je tou nejlepší cestou, jak výrazně zlepšit jeho fotbalové dovednosti.  Mnohdy může trenér připravit perfektní fotbalové cvičení, ale pokud nemá prostor každému hráči přesně ukázat a vysvětlit jak správně dané cvičení provést, opravovat ho a společně s hráčem hledat správné řešení, tak náš výsledek nikdy nebude takový, jaký by mohl být.

A proto bych rád nabídl všem, kdo o to bude mít zájem, osobní přístup v rámci individuálních anebo skupinových fotbalových tréninků.

 

Individuální tréninky

V případě individuálních tréninků se jedná o skupinu max. 1 anebo 2 hráčů. Tréninky jsou zpravidla zaměřeny na konkrétní věci, ve kterých se hráč potřebuje zlepšit. Jedná se hlavně o rozvoj technických dovedností, jako je ovládání míče, zpracování, vedení míče, změny směru, zasekávání, klamavé pohyby, kličky, přihrávky, … apod. Současně se zaměřuji na rozvoj pohybových schopností jako je rychlost, síla, obratnost, koordinace, … apod.

Tréninková jednotka trvá cca 60 až 75 min

 

Skupinový trénink

Skupinové tréninky jsou určeny pro 3 až max. 6 hráčů v obdobné věkové kategorii. Stejně jako v případě Individuálních tréninků, tak i tady je největší důraz kladen na rozvoj technických dovedností a pohybových schopností hráčů. V případě skupinových tréninků je tento rozvoj zajišťován především formou malých her a herních cvičení na malém prostoru. Hráči se učí vzájemné komunikaci a spolupráci.

Tréninková jednotka trvá cca 75 až 90 min             

 

Pro koho jsou tréninky určeny:

Individuální a skupinové tréninky jsou určeny především pro ty hráče, kteří se chtějí zlepšit ve fotbalových dovednostech. A je úplně jedno, zdali se jedná o talentovaného jedince, který má svůj sen být jednou vrcholovým sportovcem anebo je to klučina, který momentálně nezvládá to, co jeho kamarádi a chtěl by umět to samé.

Tréninky jsou přednostně určeny pro mladé hráče ve věku od cca 6 do 15 let, ale dle dohody se může jednat i o hráče z jiných věkových kategorií.

 

Jak postupovat, pokud mám o trénink zájem:

  1. V první řadě kontaktujte trenéra a objednejte si buď individuální anebo skupinový trénink.
    tel./SMS/WhatsApp  725 702 868  nebo
    e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  2. S trenérem si domluvíte přesný termín tréninku (návrh možných termínů je již orientačně uveden v kalendáři). Domluvený termín bude zanesen do kalendáře. Tréninky se objednávají cca týden předem. 
  3. V případě, že si objednáte skupinový trénink, tak zde platí podmínka min účast alespoň třech hráčů. V případě, že tato podmínka nebude splněna, tak je možné změnit trénink na individuální, anebo se domluvit na jiném termínu, kdy tato podmínka bude splněna.

 

Základní ceník:

 S platností od 1.8.2018 platí zvýhodněná cena

400 Kč / trénink

Nerozlišuje se cena za individuální či skupinový trénink. Částka 400 Kč se dělí mezi počet trénujících hráčů, tj. např. při počtu 6 hráčů, činí  cena méně než 70 Kč za každého hráče.